Ana sayfa / Dizi-Film / Güldür Güldür Show 217. Bölüm izle

Güldür Güldür Show 217. Bölüm izle

Show TV’de cuma akşamlarının favori programı Güldür Güldür Show 217. Bölüm izle.

Güldür Güldür Show 217. Bölüm izle

Kendisine özgü mizah anlayışı ile seyircilerine kahkaha tufanı yaşatan Güldür Güldür Show, yeni bölümleri ile artık Mamatzeltr‘de!

Güldür Güldür Show programı yıllardır Show TV ekranlarında yayınlanıyor ve reytinglerde kanalın yüzünü güldürmeyi başarıyor. Güldür Güldür Show programında efsane oyuncuları ile her hafta birbirinden komik skeçler hazırlanıyor ve oyuncular sizlere bunu sergiliyorlar. Ali Sunal’ın sunumuyla ekrana gelen Güldür Güldür Show programı diğer yarışmacıların da katkısı ile günün stresinden sizleri uzaklaştırıyor.

Güldür Güldür Oyuncu Kadrosu

Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Simge Günsan, Sinan Çalışkanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter yer alıyor.

Güldür Güldür Show programı yapımcılığını BKM üstlenirken neredeyse herhafta skeçlere bir ünlü konuk olarak geliyor. Bunların yanı sıra sürekli olarak çekilen ve halkın büyük beğenisini kazanan skeçlerde mevcut.

Hakkında Matmazeltr Editör

İlginizi çekebilir

Yönetim_Karar_Verdi_Fatih_Terim_Depremi

Yönetim Karar Verdi! Fatih Terim Depremi!

Üst üste kötü sonuç alan Galatasaray‘da sular durulmuyor. Geçtiğimiz hafta sonu Nzonzi’ nin kadro dışı …

Leave a Reply

Watch Dragon ball super