Ana sayfa / Astroloji / Güneş ve Evimizin Konumu

Güneş ve Evimizin Konumu

Güneş ve Evimizin Konumu

Güneş’in evinizde ki konumu sizin özel yaşam alanınızı ifade eder. Kendinizi diğer insanlardan ayırt etme gereği duyduğunuz yer tam olarak burasıdır.

Doğum haritanız dan Güneş’in bulunduğu konumu bulmanız önemlidir. Çünkü dünyamızın bir numaralı enerji kaynağı reaktif değil aktiftir. Yani yaşamlarınızda mutluluk ve yön bulmak için, bu evin yönettiği alanlarla özdeşleştiğimizi kabul etmeliyiz.  Yaşam konularında bir yolunu bulup parlamaya ihtiyacımız var. Evinizi görmezden gelemezsiniz.

Eğer Güneş 6.evdeyse günlük iş yerinde çalışma gibi başkalarına hizmet etmenin hayatınızda önem taşıdığını kabul etmelisiniz. Güneş ve Evimizin Konumu Yaptığınız iş veya hizmet anlamında bize düşen görevi kabul edip iyi hizmet etmek önemlidir. Bunun yanı sıra en çok kendinize değer verin bu sizin diğer insanlara saygı duyma anlayışınıza büyük katkı sağlayacaktır.

Şimdi, Güneşinizin işgal ettiği evi daha fazla özdeşleştirmeden dikkatli hareket etmelisiniz. Egolarını bu alanlarda fazla gelişmiştir ve gururunuz en ufak bir hatada yaralanır. Güneşin 6. Evde ki durumunu bir üst paragrafta örnekle anlattık. Bu konumun olumsuz ifadesi işimizle fazla özdeşleşme eğilimidir. Çalışmadığınız zaman işe yaramaz gibi hissedebilirsiniz. Kendinizi başkalarına sunduğunuz hizmetlerle tanımlamayın. Gerçek yaşam çağrınızı bulma pahasına her şeye karşı koyun.

Bir sonraki içeriğimizde Güneşin yer aldığı 12 evi ayrıntılı inceleyeceğiz. Takipte kalın geleceğe odaklanın. Astoroloji sevenlerin adresi Matmazeltr.com şimdi sosyal medyada.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter: @tr_matmazel 

Facebook: https://www.facebook.com/Matmazeltr/

Hakkında Matmazeltr Editör

İlginizi çekebilir

Wilfried_Bony_Türkiyeden_O_Takımla_Anlaştı

Wilfried Bony Türkiye’den “O” Takımla Anlaştı

Transferde adı bir çok sezon Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor ile anılan Fildişi Sahilli golcü …

Leave a Reply

Watch Dragon ball super