Ana sayfa / Astroloji / Günlük Burç Yorumları 28.11.2019

Günlük Burç Yorumları 28.11.2019

Günlük Burç Yorumları 28.11.2019

Koç Burcu

Mars size birleşme dürtüsü veriyor. Bu, birlikte yaşamanız, mevcut ilişkinizi ciddiye almanız anlamına gelir. Kaynaklarınızı bir araya getirmeniz veya bir mülk satın almanız için tam zamanı.

Boğa Burcu

İnsanlar her fırsatta size meydan okuyor gibi hissedebilirsiniz. Suçlamadan önce, Mars‘ın ilişki sektörünüzde olduğunu bilin. Savaşçı gezegen olarak bu sizi normalden daha savaşçı ve kendi yolunuza gitmekte ısrarcı kılar. Artı tarafta, vermek ve almak için harika bir ders sağlar.

İkizler Burcu

Kollarını sıva! Üretkenlik sektörünüzdeki Mars, normalden daha büyük bir iş yükünüz olacağı anlamına gelir. Neyse ki, kızıl gezegenin verdiği enerji, muhtemelen iki kat daha fazla başarma şansınız olduğu anlamına gelir. Sadece ayrıntıya dikkat edin ve görevler arasında yarışmamaya çalışın.

Yengeç Burcu

Çalışma alanınızdan, programlarınızdan ve meslektaşlarınızdan ne kadar memnunsunuz? İyileştirme şansınız varsa bugüb yapın. İşinize özen gösterin, ayrıntılara daha fazla dikkat edin ve biraz yeniden düzenleme yaparak verimliliğinizi artırmaya odaklanın. Coşkunuz bulaşıcıdır bu üretkenliğinizi artıracak.

Aslan Burcu

Eylemleriniz genellikle sebeplere göre yönetilir. Bugün ise içgüdü tarafından yönetilmeleri daha muhtemel. Bu özellikle evinize ve ailenize gelince size iyi hizmet edebilir. Bununla birlikte, aşırı derecede koruyucu ve savunmacı olduğunuzu da bulabilirsiniz. Kendinizi güvende hissettiren şeye odaklanmak için iyi bir zaman.

Başak Burcu

Mars, günlük operasyonlarınızla ilgili sorunları çözmenize yardımcı oluyor. Ve şimdi aklınızdan bahsetmek yerine, zaman ve enerjiden tasarruf sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz! Bu aynı zamanda bağlantıları yenilemek veya eski bir görevdeki konuları almak için iyi bir zamandır.

Günlük Burç Yorumları 28.11.2019

Terazi Burcu

Sen ortaklıklar ile ilişkilendirilmiş bir işaretsin. Ve şimdi, fazla emek harcamnızı durdurma, uzlaşma ve daha iyi bir dinleyici olma zamanı. Aynı zamanda küçük bir gezi için plan yapmak için ideal bir zaman. Diğerleri yer değiştirmeyi düşünüyor olabilir. Kısa bir kurs fikri düşünüyorsanız, bugün kayıt olun!

Akrep Burcu

Biraz saf, şımartılmamış bir eğlenceye hayran kalacaksanız, bir an daha beklemeyin! Daha disiplinli işaretlerden biri olarak, liyakat için iyi vakit geçirmeyi ihmal edebilirsiniz. Fakat şimdi yapmak ya da yaratmak isteyeceksiniz çünkü süreç bitmiş kadar zevk veriyor.

Yay Burcu

Yılın kişisel olarak yoğun bir zamanıdır, ancak neyse ki, işleri hafifletmek için yeterli enerjiye ve coşkuya sahipsiniz. Aynı zamanda kişisel alışkanlıklarınızı değiştirmeye odaklanmak ve başkaları hakkında iyi bir izlenim almak zorunda olabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Yalnızlık ve maneviyat sektörünüzdeki Güneş ve Venüs ile bazı ruh arayışı düzenlenir. Kendinize bol bol vakit ayırıp film izleyerek günü geçirebilirsiniz.Size iyi gelecektir.

Kova Burcu

Hem çevrenizdeki örümcek ağlarını hem de zihninizin köşelerini temizleme zamanı. Bölgenizi etkileyen yıldızlar ve hayallere ve özlemlere bağlı olarak, güverteleri temizleyin ve yeni maceralara yer açın. Arkadaşlıklarınızı gözden geçirmek ve daha fazla zaman geçirmek istediğiniz kişilere odaklanmayı da isteyebilirsiniz.

Balık Burcu

Her zamankinden daha fazla enerji yüklüyorsunuz ve görüşlerinizle ya da bir argümanla utangaç olmayacaksınız. Kendinizi harika hissetmenin ve daha iddialı olmanın yanı sıra, hamlelerinizi en iyi şekilde değerlendirmek için çok fazla motivasyonunuz olacak. Sadece tatlı özelliklerinden bazılarını koruduğunuzdan ve saldırgan olma dürtüsüne direndiğinizden emin olun.

Hakkında Matmazeltr Editör

İlginizi çekebilir

PARKTAN_KAÇAN_ASLAN_BİR_KİŞİYİ_ÖLDÜRDÜ

PARKTAN KAÇAN ASLAN BİR KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ

Kenya’da milli parktan kaçan bir aslanın yerleşim yeri yakınlarında bir kişiyi öldürdüğü bildirildi. The Daily …

Leave a Reply

Watch Dragon ball super