Ana sayfa / Astroloji / Günlük Burç Yorumları 29.11.2019

Günlük Burç Yorumları 29.11.2019

Günlük Burç Yorumları 29.11.2019

Günlük_Burç_Yorumları_29_11_2019

Koç Burcu

Bugün yeni başlangıçlara odaklanacaksınız. Yıldızlar bunun yeni projeler için mükemmel bir zaman olduğunu söylüyor. Eğlenceler ve sosyal şenlikler iş veya eğitim çabaları olabilir. Ancak, bugün başladığınız her şey için çok sayıda planlama ve hazırlık yapmak zorundasınız.

Boğa Burcu

Tembel olmak ve rahat olmak arasında çok büyük bir fark var ve kesinlikle tembel değilsiniz! Bugün yapmanız gereken zor işleri yarına ertlerseniz kormayın yanlış bir şey yoktur. Erteleme cazibesinden kaçındığınız sürece, yapılması gerekenin zorunluluk olarak görür istekli ve güzel yapamazsınız. Öğünlerinizi uzun tutun ve kafınızı boşaltın.

İkizler Burcu

Bugün gözlem yeteneklerinizi kullanın.Etrafınızdaki finansla ilgili birçok ipucu olmalı ve siz deşifre etmek için uğraşmalısınız. Finansmanınız zorlaşıyorsa, onları basitleştirmenize yardımcı olacak birkaç fikir bulmak üzeresiniz. Ya da sadece paranızı harcamak için iyi yollar arıyorsanız, bugün ilginç bir yatırım fırsatı ortaya çıkacaktır. Herhangi bir şey yapmadan önce araştırmanızı yapmayı unutmayın!

Yengeç Burcu

Başkalarıyla bağlantı kurma beceriniz, gerçeği ortaya çıkarmak için korku ve uzaklık duvarlarını yıkarak buldozer görevi görebilir. Öyleyse, birini rahatsız eden şeyin dibine ulaşmak istiyorsanız, hiçbir şeyin tekrarlanan cevabının sizi durdurmasına izin vermeyin! Bu kişinin saklamak için çok uğraştığı duygulara ulaşana kadar kazmaya devam edin.

Aslan Burcu

Gösterdiğiniz ani cömertlik hakkında endişe edilecek bir şey yok! Bugün karşılaşacağınız insanların dost canlısı ve muazzam davranışları, geçmişte çok sık gösterdiğiniz şefkat ve cömertliğin doğrudan bir sonucudur. Dünyaya gönderdiğiniz tüm harika enerjinin size geri döneceği bir aşamaya giriyorsunuz şaşırtıcı büyük şanslar gibi görünebilir, ancak bunu hak ettiniz.

Başak Burcu

Duygularınız hakkında konuşmak size bugün büyük bir salınma hissi verecektir. Yıldızlar, kendiniz için çözmeniz gereken çok sayıda değer odaklı sorun olduğunu söylüyor. Çok fazla dış etki şu anda yolunuza çıkıyor. Bugün kendi başınıza, belki de dışarıda uzun bir yürüyüşe çıkmaya çalışın. Düşünceleriniz dolaşsın ve kendiniz hakkında çok önemli bazı aydınlanmalara varacaksınız.

Günlük Burç Yorumları 29.11.2019

Terazi Burcu

Hayatında şu anda her şeyden daha çok ne istiyorsun? Romantizmi söylerseniz, o zaman yıldızların sizin için çok heyecan verici fırsatları var! . Kendini bulman için biraz zaman harcaman gerekiyor! Duyularınızı şımartmak ve sadece kaliteli zaman geçirmek için bir şans arayın. Kendine iyi davran. Hakediyorsun.

Akrep Burcu

Yakın bir arkadaşınızla yaşadığınız bir sorunu çözmek için çok heveslisiniz. Doğru çözüm, arkadaşınızın bunu kazanmasına izin vermek ve bu bölümü tecrübe etmek için kullanmak olabilir. Eğer kabul ederseniz, bunu artık sürüklemekten kaçınabilirsiniz ve birlikte daha parlak ve daha iyi şeylere geçebileceksiniz.

Yay Burcu

Şöhretiniz şu an her zamankinden daha fazla parlıyor, bu nedenle iş veya okul hayatınızdaki insanlar sizi aramaya başlarsa şaşırmayın. Burada önemli olan, her seferinde doğru cevabı vermek değildir; neredeyse en az bir durumda olamayacağınız kesindir. Bu insanları kendi cevaplarını bulma konusunda yetkilendirmek daha önemlidir. Teşvikiniz, herhangi bir ezberci cevabın olabileceğinden daha faydalı olacaktır

Oğlak Burcu

Duygularınız, kısmen, çok isteyerek güvendiğiniz birinin olumsuz davranışından dolayı çok kırılgan olabilir. Yaralarını sarmak için gereken zamanı kendin vermelisin. Her zaman yanınızda olan gerçek arkadaşlarınızı takdir etmek için zaman ayırın. Bugün onlara dönün, onlar sizi güldürerek, bu küçük dramanın üstesinden gelmenize yardımcı olabilirler. Onları aziz hissetmenize ve saygı duymanıza yardımcı olmanıza izin verin.

Kova Burcu

Sosyal enerjiniz bugün havaya uçuyor.Bazı ilginç yeni bağlantılar kurmayı başaracaksınız. Şüphe duyduğunda konuş! Cazibelerini serbest bırak ve ne olacağını gör. Bir grup toplantısında ya da gezisinde, tavrınız çok belirsiz davranan birinin davranışlarına karşı mükemmel bir panzehir olacaktır. Empatinin bazı önemli insanlardan sana altın yıldız kazandıracak.

Balık Burcu

Hayatınızı düzene sokmanın zamanı geldi. Başkalarına borçlu olduğunuz şeyleri ve başkalarının size borçlu olduğu şeyleri gözden geçirin. Bunları düzeltmek için bir plan yapın. Bu da sadece finansal meselelerle ilgili değil. Zaman, en az para kadar değerlidir. Biriyle uzun bir hafta sonu planlayın ve hayatınızı daha iyi hale getiren biriyle birebir zaman geçirin.

Hakkında Matmazeltr Editör

İlginizi çekebilir

PARKTAN_KAÇAN_ASLAN_BİR_KİŞİYİ_ÖLDÜRDÜ

PARKTAN KAÇAN ASLAN BİR KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ

Kenya’da milli parktan kaçan bir aslanın yerleşim yeri yakınlarında bir kişiyi öldürdüğü bildirildi. The Daily …

Leave a Reply

Watch Dragon ball super