Ana sayfa / Astroloji / Günlük Burç Yorumları 30.11.2019

Günlük Burç Yorumları 30.11.2019

Günlük Burç Yorumları 30.11.2019

Günlük_Burç_Yorumları_30_11_2019

Koç Burcu

Ayaklarınız mı kaşınıyor? Seyahat sektörünüze enerji veren Mars ile ilgili küçük bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Yolculuk tutkusu ile doyurulabilmeyi bekleyin. Bir kaçış yakın değilse, en azından bir tatil için planlar yapın. Belli bir plan üzerinde olduğunu bilmek, huzursuzluğunuzu yatıştırır.

Boğa Burcu

Haftasonu sıradan olsa bile, görevleri size yetişiyor olabilir. Hayatınızı macerayla zenginleştirmenin farklı ve karmaşık yollarıyla ev işleri ve rutininizi etkilemeye çalışın. Evrenin, ihtiyaç duyduğunuzda tüm kaynaklarınızı bir araya getirme konusunda alışılmadık bir yöntemi olduğunu göreceksiniz!

İkizler Burcu

Biraz inancınız olsun! Mucizelere inanmasanız bile, yıldızlar her şeyi yoluna sokmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Özellikle Venüs, yasal bir anlaşmazlık, piyango veya beklenmeyen bir mirastan bonus olup olmayacağı konusunda bir tür kazanç anlamına gelir. İnsanların da son derece cömert olduklarını göreceksiniz.

Yengeç Burcu

Sevgi ifadesi olan Venüs, ilişki sektörünüze yeni geçti, bu yüzden mağazada büyülü bir hafta sonu geçirmeniz şart! Herhangi bir planınız yoksa, kendiliğinden bir düzenleme sadece aşk hayatınızı renklendirecek bir şey olacaktır. Eğer bekarsanız, dışarı çıkın ve insanlarla tanışın.

Aslan Burcu

Çalışmak daha sosyal bir ortamda keyifli ve yaratıcı bir dönüş yapmak üzere. Sanatsal, tuhaf Venüs, önümüzdeki üç hafta boyunca verimlilik sektörünüze yeni girdi, bu yüzden uyumun meslektaşlarınızla üstün olmasını sağladı. Beyin fırtınası yapmaktan ve zekice ve eşsiz fikirler almaktan zevk alacaksınız. Bu yerleştirme altında romantizm de çiçek açabilir!

Başak Burcu

Flört uyarısı! İlerlemek her zamanki tarzınız değildir, ancak aşk meseleleri ve romantizm sektörünüzde canlı Venüs ile iç çekişlerinizi içermesi zor olabilir. Öyleyse, durma çık oraya kolaylaştır!

Günlük Burç Yorumları 30.11.2019

Terazi Burcu

Arzularınızı tehlikeye atmak anlamına gelirse, daha az istekli olursunuz. Kontrol altına alma ihtiyacı üretken ama aynı zamanda yıkıcı bir itici güç olabilir. İddialı olmak kesinlikle faydalı olacaktır, ancak yine de çok zorlayıcı olmamaya çalışın. Diğerleriyle birlik içinde çalışmak – otoriter olmak sadece diğerlerini savunmaya koyacaktır.

Akrep Burcu

Tekerleği üzerinde monoton bir şekilde çalışanhamster gibi hissetmiş olabilirsiniz. Ancak, bu haftasonu sıkıntılardan ve endişelerden bir mola sağlayın. Arkadaşlarınla dışarı çık, bir şeye bakma şeklini değiştir ve doğa düzenlemesi yap. Bunların hepsi sizi gerginlikten arındırmak için mükemmel bir ağrı kesici görevi görür.

Yay Burcu

Bir şey veya birileri sizi test ediyor. Bir çembere atlamanız, başka bir gizli testten geçmeniz veya sadece biraz daha zemin işinde bulunmanız gerekebilir. Dayan! Dayanıklılık en büyük özelliklerinden biridir, bu yüzden havlu atmayın ya da epik bir sinir krizi geçirmeyin.

Oğlak Burcu

Dikkatli ve ölçülü, geleceğin ne getireceğini bilmek istersiniz. Ancak, bu beklenmedik beklemeniz gereken günlerden biri! Planlardaki son dakika değişiklikleri, kontrolde olmayı seven Oğlaklar için başlangıçta sinir bozucu olabilir, ancak sonuçta harika sürprizler ve avantajlar getirecektir.

Kova Burcu

‘Sabit’ işareti olarak, ileride ne olacağını bilmek istersiniz. Bununla birlikte, yıldızlar sizi “gelebilecek olan” tutumunu benimsemeye ve dizginleri biraz serbest bırakmaya teşvik ediyorlar. Bugünün dokumasında bükülme ve dönüşler olacak, ancak akışa devam edip her bir değişikliği olumlu olarak görüyorsanız, bir olasılıklar dünyası açılacaktır.

Balık Burcu

Yıldızların seni yeni insanlara ve bilgiye maruz bırakmasıyla zorlu ama harika ve heyecan verici zamanlarla karşı karşıya kalacaksın. Son dakikadaki rahatsızlıklar büyük ölçüde şartlara bağlı olacağından suçlama yapmak için hızlı olmayın.

Hakkında Matmazeltr Editör

İlginizi çekebilir

PARKTAN_KAÇAN_ASLAN_BİR_KİŞİYİ_ÖLDÜRDÜ

PARKTAN KAÇAN ASLAN BİR KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ

Kenya’da milli parktan kaçan bir aslanın yerleşim yeri yakınlarında bir kişiyi öldürdüğü bildirildi. The Daily …

Leave a Reply

Watch Dragon ball super