Ana sayfa / Astroloji / Haftalık Burç Yorumu 18-24 Kasım 2019

Haftalık Burç Yorumu 18-24 Kasım 2019

Haftalık Burç Yorumu 18-24 Kasım 2019

Koç-Boğa-İkizler

Koç Burcu Haftalık Yorumu

18-24 Kasım haftasına başladığınızda aşk hayatınız öne çıkabilir. Bu konuyla ilgili hem güzel hem de agresif bir zamandan geçerken kafanız karışık olabilir. 19 Kasım Salı Mars Akrep burcuna geçiyor. 3 Ocak 2020 tarihine kadar hakkınız olan para için savaşmanız gerekebilir. Bu bir miras meselesi de olabilir. Ameliyat konuları gündeminize girebilir. 20 Kasım Çarşamba Merkür Akrep burcundaki retro hareketine son veriyor. 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. 22 Aralık tarihine kadar akademik yaşantınızda beklediğinizden daha güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde olumlu gelişme yaşayabilirsiniz. Hayata pozitif bir yerden bakıyor olacaksınız. Umut ettiğiniz şeyler gerçek olabilir. Hafta sonu hem iş hem gönül ilişkinizde söylediklerinize dikkat etmelisiniz. Pazar günü finansal riskler almamalısınız. Sağlığınızı tehlikeye atacak işlerden kaçınmalısınız.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Ailenizle ve evinizle ilgili konulara yoğunlaşmanız gerekebilir. Sizden saklanan şeyler ortaya çıkabilir. 19 Kasım Salı günü Mars Akrep burcuna geçiyor. 3 Ocak 2020 tarihine kadar partnerinizle birbirinize tutkuyla bağlanabilirsiniz. Bir an kendinizi tartışırken bulsanız bile devamında birbirinize daha da tutkulu bağlanmış olduğunuzu hissedeceksiniz. 20 Kasım Çarşamba günü Merkür retrosu Akrep burcunda bitiyor. 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. 22 Aralık tarihine kadar finansal olarak güçlendiğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu çalışma hayatınızda stresli anlar yaşayabilirsiniz. Eski rahatsızlıklarınız tekrardan ortaya çıkabilir. Pazar ise gönül ilişkinizde ani tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz tavırlara şahit olabilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta tempolu bir süreçte olacaksınız. İletişim kurarken bu yoğunluğunuz nedeniyle zaman zaman kırıcı olabilirsiniz. Eğitim hayatınızda zorluklar karşınıza çıkabilir. 19 Kasım Salı günü Mars Akrep burcuna geçiyor. 3 Ocak 2020’ye kadar iş hayatınızda savaşmanız gereken durumlar oluşabilir. Ama siz savaştıkça o kadar güzel başarılar elde edeceksiniz ki sakın yılmayın. 20 Kasım Çarşamba Merkür retrosu Akrep burcunda bitiyor. 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. 22 Aralık tarihine kadar partnerinizle aranızdaki ilişki daha da güçleniyor. Hala evlilik teklifleri için fırsatınız var. Hafta sonu aşk hayatınızla ve çocuğunuzla ilgili konular gündeme gelebilir.

Haftalık Burç Yorumu 18-24 Kasım 2019

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Maddi varlıklarınıza önem gösterebilirsiniz. Beklenmedik harcamalar hafta başında sizi zora sokabilir. 19 Kasım Salı Mars Akrep burcuna geçiyor. 3 Ocak 2020’ye kadar aşk hayatınızda tutkulu olacağınız bir dönemde olacaksınız. Aşkı doyasıya yaşarken aranızdaki çekim gücü ayaklarınızı yerden kesecek. Çocuğunuza enerjinizi harcayacağınız bir dönemde olacak. 20 Kasım Çarşamba günü Akrep burcunda Merkür retrosu bitiyor. 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. 22 Aralık tarihine kadar çalışma hayatınızda gücünüzü kanıtladığınız gelişmelere şahit olabilirsiniz. Çalıştığınız ortamda insanların takdirini kazanabilirsiniz. Hafta sonu geldiğinde ailenizin içinde gerginlikler yaşanabilir. Pazar günü özellikle sevdiğiniz kişi ummadığınız şekilde sizi kırabilir.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Odak noktanız kendiniz olacaksınızdır. Enerjiniz yüksek olsa da bazı anlarda sizi gerebilecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. 19 Kasım Salı günü Mars Akrep burcuna geçiyor. 3 Ocak 2020’ye kadar ailenize daha fazla vakit harcayabilirsiniz. Evinizin içindeki dekor değişiklikleri, tadilatlar için harekete geçebilirsiniz. 20 Kasım Çarşamba Akrep burcunda Merkür retrosu bitiyor. 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. 22 Aralık tarihine kadar aşk hayatınızdaki o şans hem devam ediyor hem de kalıcı olmaya başlıyor. Bu dönem hayatınıza giren kişi gerçekten doğru kişi olabilir. Hafta sonu kardeşlerinizle ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Eğitim hayatınızda beklediğinizden daha zor şartlarda olabilirsiniz. Pazar günü evinizde riskli hareketler yapmamalısınız. Aceleyle beklenmedik ev kazaları yaşanabilir. Aile içerisinde de gerginlikler ortaya çıkabilir.

Başak Burcu Haftalık Yorumu

Geçmişteki olaylar tekrardan gündeme gelebilir. Sağlık sorunlarınız haftanın başında enerjinizi düşürebilir. 19 Kasım Salı Mars Akrep burcuna geçiyor. 3 Ocak 2020’ye kadar enerjinizi daha çok çevrenizdeki insanlara harcayabilirsiniz. Kardeşiniz veya akrabanız size ihtiyaç duyabilir. Onları yönlendirebilecek fikirler verebilirsiniz. Çalıştığınız sektörde çok emek vermeniz, savaşmanız gereken durumlar olabilir. Siz emek verdikçe karşılığı beklediğinizden iyi olacaktır. 20 Kasım Çarşamba günü Akrep burcunda Merkür retrosu bitiyor. 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. 22 Aralık tarihine kadar ailevi bağlarınızı pekiştiren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zor anlarınızda aileniz hep destek olabilir. Hafta sonu maddi konularınızla ilgili belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Pazar günü yakınlarınızla ilgili beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz.

Terazi – Akrep -Yay

Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta şansınız açık olacaktır. Fakat gergin etkiler hakim olduğundan bu şansı hissetmeniz zor olabilir. 19 Kasım Salı günü Mars Akrep burcuna geçiyor. 3 Ocak 2020’ye kadar kazandığınız para artarken bu parayı elde etmek için de çok efor sarf etmeniz gerekebilir. 20 Kasım Çarşamba günü Merkür retrosu Akrep burcunda bitiyor. 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. 22 Aralık tarihine kadar eğitim hayatınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalıştığınız sektörde kendinizi kanıtlayacağınız konumda olabilirsiniz. Hafta sonu sizler bir hayli gergin olabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişimler yapmak için beklemelisiniz. Pazar günü geldiğinde değerli eşyalarınıza ve paranıza dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Kariyer hayatınız öne çıkabilir. Yöneticinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Stresli bir iş süreci yaşayabilirsiniz. 19 Kasım Salı günü Mars Akrep burcuna geçiyor. 3 Ocak 2020’ye kadar partnerinize karşı daha tutkulu olacağınız bir dönemde olabilirsiniz. Enerjinizi daha çok kendinize harcayabilirsiniz. Uzun zamandır yapmak istediklerinize odaklanabilirsiniz. 20 Kasım Çarşamba günü Merkür retrosu sizlerin burcunda hareketini sonlandırıyor. 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. 22 Aralık tarihine kadar maddiyatınız güçlenmeye başlıyor. Yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz. Hafta sonu sağlığınızı ihmal etmemenizde yarar var. Mazide kalan konuları tekrar tekrar düşünmek size bir şey kazandırmayacaktır. Pazar günü kendinizi agresif hissedebilirsiniz. Partnerinize karşı ani çıkışlar yapabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Akademik hayatınız, yurt dışı işlerimiz ön plana çıkabilir. Seyahatleriniz varsa dikkatli olmanızda yarar var. 19 Kasım Salı Mars Akrep burcuna geçiyor. 3 Ocak 2020’ye sessiz kaldığınız konularda artık sesinizi çıkartıyorsunuz. İyi niyetinizi suistimal edenlere karşı siz de sessiz kalmayacaksınız. Fazlasıyla geçmişe takılmanız kendinizle savaşmanıza sebep olabilir. 20 Kasım Çarşamba Akrep burcunda Merkür retrosu bitiyor. 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. 22 Aralık tarihine kadar en güzel dönemlerinizden birini yaşayacaksınız. Doğum günlerinizi kutlama vakti gelip çatıyor. Hayatınızdaki her konuda şansınız açılıyor. Arkanızda büyük bir güç olacak. Hafta sonu geldiğinde dostlarınızla aranızda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Pazar günü beklenmedik bir sağlık durumu ortaya çıkabilir. Kendinizi yormamalısınız.

Oğlak – Kova – Balık

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Finansal koşullarınız öne çıkabilir. Ödemelerinizle ilgili harekete geçebilirsiniz. Beklenmedik bir borçla yüzleşebilirsiniz. 19 Kasım Salı günü Mars Akrep burcuna geçiyor. 3 Ocak 2020’ye enerjinizi dostlarınıza harcayabilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz evde oturmak yerine yeni yerler keşfetmek isteyeceğiniz bir dönemde olacaksınız. 20 Kasım Çarşamba günü Akrep burcunda Merkür retrosu bitiyor. 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. 22 Aralık tarihine kadar sağlığınız ve psikolojiniz gittikçe düzeliyor. Geçmişe odaklanmak yerine geçmişi tamamen silmeyi düşünebilirsiniz. Hafta sonu kariyer hayatınızda stresli anlara maruz kalabilirsiniz. Pazar günü şanslı olsanız da bu güzelliği gölgeleyebilecek ani olaylar karşınıza çıkabilir.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

İlişki ve evlilik dünyanız gündemde olacaktır. Sevdiğinizle aranızda anlaşmazlıklar olduğunda ani tepkiler vermemelisiniz. Aksi halde sorunlar büyüyebilir. 19 Kasım Salı günü Mars Akrep burcuna geçiyor. 3 Ocak 2020’ye kadar kariyer hayatınızda hem çok çalışıp hem de güzel başarılar sağlayacağınız dönemde olacaksınız. 20 Kasım Çarşamba Merkür retrosu Akrep burcunda bitiyor. 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. 22 Aralık tarihine kadar bulunduğunuz topluluklarda başarılarınızın takdir edileceği bir süreçte olacaksınız. Eğitimdeki başarınız da olabilir. Kariyer başarınız da göz doldurabilir. Sosyal yardım kuruluşlarında görev almak isteyebilirsiniz. Hafta sonu yolculuklarınızda çok dikkatli olmalısınız. Pazar günü geldiğinde kariyerinizle ilgili beklenmedik kararlar alabilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Çalışma hayatınızda stresli bir döneme adım atabilirsiniz. Altınızda çalışanlarla hem fikir olmakta zorlanabilirsiniz. 19 Kasım Salı Mars Akrep burcuna geçiyor. 3 Ocak 2020’ye kadar akademik hayatınızda, uluslararası işlerinizde çok emek vermeniz gereken zamanlardan geçebilirsiniz. 20 Kasım Çarşamba Akrep burcunda Merkür retrosu bitiyor. 22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. 22 Aralık tarihine kadar kariyerinizde kendinizi kanıtladığınız bir evrede olacaksınız. İş değiştirmeyi düşünenler için başvuru için güzel bir dönem olabilir. Çalışmıyorsanız size engel olan, yapmak istediklerinize önem vermeyen kişilere artık kulak asmayarak, tüm hedeflerinize ulaşmak için harekete geçiyorsunuz. Bir ay boyunca Güneş size güç vererek destek olacak. Hafta sonu ise harcamalarınızda abartıya kaçabilirsiniz. Pazar, seyahatlerinizde beklenmedik sorunlar yaşayabilirsiniz.

Daha fazla içerik için Astroloji kategorimizi ziyaret edin.

Hakkında Matmazeltr Editör

İlginizi çekebilir

PARKTAN_KAÇAN_ASLAN_BİR_KİŞİYİ_ÖLDÜRDÜ

PARKTAN KAÇAN ASLAN BİR KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ

Kenya’da milli parktan kaçan bir aslanın yerleşim yeri yakınlarında bir kişiyi öldürdüğü bildirildi. The Daily …

Leave a Reply

Watch Dragon ball super