Ana sayfa / Astroloji / Haftalık Burç Yorumu 2 – 9 Aralık 2019

Haftalık Burç Yorumu 2 – 9 Aralık 2019

Haftalık Burç Yorumu 2 – 9 Aralık 2019

Koç Burcu Haftalık Yorumu

2-8 Aralık haftasına başladığınızda sosyal yönünüz ön planda olacak. Dışarıda, dostlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. 2 Aralık Pazartesi Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 19 Aralık 2020’ye kadar kariyer hayatınızda altın çağınızı yaşayacaksınız. Hayalinizdeki işe kavuşabilirsiniz. Bulunduğunuz işte yönetici pozisyonuna yükselebilirsiniz. Maaşınızda da beklediğinizden çok artış olabilir. Kariyerinizde emin adımlarla ilerlerken öfkenize yenik düşmemeye dikkat etmelisiniz. Eğer çalışmıyorsanız sizler bu tarihe kadar gelecekte yapmak istediklerinizi bir bir eyleme dökeceksiniz. Bu bir yıl içerisinde hayallerinizi ertelemek yerine harekete geçeceksiniz. Hafta ortası duygusal olabilirsiniz. Mantığınızla düşünmekte zorlanabilirsiniz. Geçmişteki olaylar, kişiler yeniden karşınıza gelebilir. Hafta sonu kendinize odaklanıyorsunuz. Siz ne yapmak istiyorsunuz bu önemli olacaktır. Pazar ise ekonomik durumunuz aklınızı kurcalayabilir. Yeni yatırımlar veya gelir kaynakları araştırabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

2-8 Aralık haftasına başladığınızda kariyer hayatınız ve gelecek planlarınız sizler için öncelikli olacaktır. Önemli görüşmeleriniz varsa bir an önce halletmeniz iyi olacaktır. 2 Aralık Pazartesi Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 19 Aralık 2020’ye kadar akademik hayatınızda, yurt dışı bağlantılı işlerinizde şansınız açık olacak. Bir sene sürecek bu görünüm hayata bakış açınızı değiştirecek. Olumlu düşündükçe ne kadar güzel etkileri kendinize çektiğinizi fark edeceksiniz. Negatif olmanın bir yararını görmediğinizi anlayacak ve artık ne olursa olsun hayatın pozitif yanlarına odaklanacaksınız. Astroloji, felsefe gibi konulara merakınız artabilir. Bu konularla ilgili araştırma yapabilir, eğitimlere başlayabilirsiniz. 2020 yılında dikkat etmeniz gereken konu ise seyahatleriniz olacaktır. Hafta ortası şansınız açılmaya başlıyor. Özellikle duygusal hayatınızda romantik anlar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Pazar ise enerjiniz yükselişe geçiyor. Sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişimler yapmak için uygun bir günde olacaksınız.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu

2-8 Aralık haftasına başladığınızda yüksek öğrenimle ilgili işleriniz gündeme gelebilir. Bazılarınız tatil planları yapmaya başlayabilir. Pozitif bir ruh halinde olacaksınız. 2 Aralık Pazartesi günü Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 19 Aralık 2020’ye kadar maddi durumunuz son seneye oranla çok farklı olacak. Bir türlü kapatamadığınız borçlar artık olmayacak. Çünkü Jüpiter şans vermeye geliyor. Bir sene boyunca maddi anlamda çok farklı yerlerde olacaksınız. Hatta ailenizden miras bile kalabilir. Fakat bu gelen parayı daha da harcamaya meyilli olacaksınız. Bu konuda kendinizi frenlemeyi unutmayınız. Hafta ortası iş hayatınız oldukça vaktinizi alabilir. Yöneticinizle zaman zaman farklı görüşlerde olsanız da günün sonunda pozitif gelişmeler sizi bulacaktır. Hafta sonu şanslı bir İkizler burcu var. Dilediğinizden daha güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pazar ise melankolik bir ruh haline bürünebilirsiniz. İçinizden bir şey yapmak gelmeyebilir.

Haftalık Burç Yorumu 2 – 9 Aralık 2019

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

2-8 Aralık haftasına başladığınızda borçlarınız, ödemeleriniz, kredileriniz gündemde olabilir. Harcamalarınızı abartmamaya dikkat edin. 2 Aralık Pazartesi Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 19 Aralık 2020’ye kadar evlilik ve ilişki konularınızda şansınız çok açık. Tam bir sene sürecek bu etkiyle beraber bu sene birçok Yengeç evlenebilir. Uzun süredir yalnız olanlar 2020 senesinde bir anda hayatının aşkına rastlayabilir. Ortak iş açmış olanlar o kadar güzel paralar kazanır ki bir sene içinde tahmininden çok farklı yerlerde kendini bulabilir. Fakat Plüton’un bazı zamanlarda etki etmesiyle ve tutulmalar nedeniyle ilişkinizde öfkenize hakim olamayabilirsiniz. Öfkeyle her şeyi kül edebilirsiniz. Hafta ortası sizler için umutlarınızın gerçek olduğu bir dönem olabilir. Nihayet yüzüm gülüyor demeye başlayacaksınız. Hafta sonu geldiğinde kariyerinizle ilgili aklınızda soru işaretleri belirebilir. Pazar günü şansınız açılıyor olacak. Adım attığınız çevrede başarılarınızla konuşulabilirsiniz. 

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

2-8 Aralık haftasına başladığınızda partneriniz önceliğiniz olacaktır. Aranızda olan biten her neyse artık çözümlemek isteyebilirsiniz. 2 Aralık Pazartesi günü Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 19 Aralık 2020’ye kadar iş ortamınızda şansınız çok açılıyor. Bulunduğunuz mevkiden çok yüksek yerlere gelebilirsiniz. Sadece statünüz değil, elinize geçen para da tahmininizden fazla olabilir. Sağlık problemi olanlar şifa bulabilir. Tek dikkat etmeniz gereken sağlığınızın düzeldiğini düşünüp kendinizi bırakmamak olmalıdır. Her zaman tedbirli olmalısınız. En güzeli ise psikolojik olarak mutlu olacaksınız. Kişisel gelişim çalışmalarına başlayabilirsiniz. Hafta ortası finansal işleriniz vakit alabilir. Bankalarda vaktinizi harcayabilirsiniz. Eşinizin geliriyle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Hafta sonu geldiğinde enerjiniz de artıyor. Seyahatlere çıkmayı düşünebilirsiniz. Akademik hayatınızda emeklerinizin karşılığını görebilirsiniz. Pazar ise gelecekle ilgili yapmak istedikleriniz için endişeli olabilirsiniz. 

Başak Burcu Haftalık Yorumu

2-8 Aralık haftasına başladığınızda çalışma hayatınızda yoğunluklar yaşayabilirsiniz. Zaman zaman ofiste kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz. 2 Aralık Pazartesi günü Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 19 Aralık 2020’ye kadar şans ve bereket gezegeni, aşk hayatınıza ve çocuğunuza şans vermeye geliyor. Bir sene sürecek bu etkide artık bekar Başak burcu kalmayabilir. Beklediğiniz aşk karşınıza çıkabilir. Çocuğuyla ilgili beklentisi olanlar çok güzel bir sene geçirebilirler. Medikal sorunlardan ötürü çocuğunuz olmuyorsa bir sene içinde mutlu haberi alabilirsiniz. Hobi olarak yaptığınız işlerde ün kazanıp, profesyonel olarak icra edebilirsiniz. Hafta ortası ilişki ve evlilik hayatınızda romantizm rüzgarları esebilir. Partneriniz size güzel sürprizler yapabilir. Hafta sonu ise harcamalarınızda fazla açılmamaya dikkat edin. Ani bir harcama yapmanız gerektiğinde maddi zorluğa düşebilirsiniz. Pazar günü ise keyifli ve mutlu bir gün sizleri bekliyor.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu

2-8 Aralık haftasına başladığınızda aşk hayatınızla ilgili bir şeyleri düzeltme çabasında olabilirsiniz. Şanslı bir hafta başlangıcında olduğunuzdan kötü giden bir şeyi iyiye çevirebilirsiniz. 2 Aralık Pazartesi günü Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 19 Aralık 2020’ye kadar ailenizle ve evinizle ilgili konularda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Hayatınızda meydana gelebilecek her olayda ailenizin değerini anlayacağınız bir yıl sizleri bekliyor. Maddi bir destek de görebilirsiniz. Ailesi genişleyecekler de olacaktır. Bir bebek haberi veya evlilik yaşanabilir. Evini değiştirmek isteyip bir türlü eyleme geçemeyenler 2020 yılı içinde hayalindeki eve kavuşabilirler. Hafta ortası enerjiniz azalmaya başlasa da duygusal olarak güzel bir dönemden geçmeniz, fiziksel olarak da sizi enerjik yapacaktır. İş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu eşinizle zaman zaman zıtlıklar yaşayabilirsiniz. Pazar günü harcama yapmaya yatkın olabilirsiniz. Lükse olan düşkünlüğünüz ileride öderken zorlayabilir .

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

2-8 Aralık haftasına başladığınızda evinizle ve ailenizle ilgili konular gündeminize düşebilir. 2 Aralık Pazartesi günü Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 19 Aralık 2020’ye kadar eğitim konularında şansınız açılıyor olacak. İletişime dayalı sektörlerde çalışanlar için bir sene boyunca güzel bir şans sizlerle olacak. Hangi sektör olursa olsun yeni tanışacağınız kişilerden güzel destekler görebilirsiniz. Kardeşinizle ilgili konularda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğlenceli ve sosyal bir sene yaşayacaksınız. Sadece sinirlerinize hakim olamadığınızda işler tersine dönebilir. Hafta ortası aşık bir Akrep burcu var. Adeta bir anda aşka yelken açabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili hayırlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu iş hayatınız vaktinizi alabilir. En çok da sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Pazar günü ise eşinizle, sevgilinizle kısa süreli bir kaçamak yapabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

2-8 Aralık haftasına başladığınızda eğitim hayatınız gündeminize oturabilir. İş hayatında da iletişim yönünüz o kadar yoğun olabilir ki nefes alacak vakit bulamayabilirsiniz. 2 Aralık Pazartesi Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 19 Aralık 2020’ye kadar maddi konularda hayal edemeyeceğiniz bir şans elde edebilirsiniz. Bir sene boyunca artan gelir düzeyiniz hayalinizdekileri gerçekleştirmek için fırsat verecektir. Çalıştığınız işteki maaşınız artabilir. Gayrimenkul yatırımlarınız çok iyi getiriler getirebilir. Finansal olarak derin bir nefes alacaksınız. Yalnız, Jüpiter abartıları sever. Siz de bunu alışverişlerinizde yaparsanız ekonominiz zora düşebilir. Hafta ortası gayrimenkul yatırımlarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Ailenizde sağlık problemi olan birinin hayırlı haberlerini alabilirsiniz. Hafta sonu ise şansınız açılmaya başlıyor. Bu özellikle aşk hayatınızda ortaya çıkabilir. Kıskançlıkla ani tartışmalar çıkmazsa romantik anlar sizleri bekliyor. Pazar günü ise kişisel gelişim çalışmaları gibi zihninize iyi gelecek şeylere vakit ayırabilirsiniz. 

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

2-8 Aralık haftasına başladığınızda paranız sizler için önemli olacaktır. Daha özgür yaşamak için yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. 2 Aralık Pazartesi beklediğiniz haber geliyor. Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 19 Aralık 2020’ye kadar hayatınızda şansınızın her konuda açık olduğu bir yıllık sürece gireceksiniz. Bu görünüm her 12 senede bir gerçekleşir. 2020’de hayatınızda istediklerinizi elde edebileceğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Gerçekçi karakteriniz belki mucizelere inanmayabilir ama bir sene boyunca buna şahit olacaksınız. Satürn ve Plüton burcunuzda seyahat edecek olsa da sizler zaten uzun zamandır bu etkiler altında olduğunuzdan çok zorlanmayacaksınız. Hafta ortası sosyal yönünüz öne çıkacaktır. Güzel sanatlara, kültürel etkinliklere vakit ayırabilirsiniz. Kardeşleriniz önceliğiniz olabilir. Hafta sonu aileniz sizden ilgi bekleyebilir. Onları ertelemek yerine diğer işlerinizi ötelemelisiniz. Pazar ise aşk hayatınızda tutkulu bir gün geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

2-8 Aralık haftasına şansınız açık başlıyorsunuz. Arka arkaya gelen güzel gelişmelerle enerjiniz de yükselişe geçecektir. 2 Aralık Pazartesi Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 19 Aralık 2020’ye kadar sağlığınızda artık kalıcı düzelmeler yaşayabilirsiniz. Şans ve bereket gezegeni bir sene boyunca sağlığınızda şifa vermeye gelecek. Sadece sağlık değil uzun süredir karamsar bir ruh haline bürünen Kova burçlarının yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanabilir. Mutlu, hiçbir şeyin moralinizi bozamadığı umut dolu bir psikolojide olacaksınız. Sağlığınızdaki düzelmelerin faydasını görmek istiyorsanız hemen iyileştiğiniz gibi kendinizi yormamalısınız. Hafta ortası enerjinizi finansal durumunuza harcayabilirsiniz. Gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu eğitim hayatınız öncelikli olabilir. Güzel gelişmeler yaşasanız da dikkatli olmayı unutmayın. Güzel haberler de alacaksınızdır. Pazar, ailenizle beraber planlar yapabilirsiniz. 

Balık Burcu Haftalık Yorumu

2-8 Aralık haftasına başladığınızda psikolojik olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Yalnız kalmanın size iyi geleceğini düşünebilirsiniz. 2 Aralık Pazartesi Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. 19 Aralık 2020’ye kadar şansızın çok açılacağı bir dönem sizleri bekliyor. Bulunduğunuz topluluklarda, başarılarınızı ardı ardına kutlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu sefer sizler şaşıracaksınız bu işte bir gariplik mi var diye. Hayır yok mucizelere inanın. Şans sizin yanınızda olacak. Hem de az değil tam bir sene sürecek. Dostlarınızın da desteğiyle daha güzel günler geçireceksiniz. Sadece güzel gelişmeleri herkesle paylaşmayın. İnsanların negatif enerjileri işlerinizi sekteye uğratabilir. Hafta ortası sizlerin dönemi denilebilir. Şansınız açık olacak. Hem gönül ilişkinizde hem hayatınızda beklentide olduğunuz her konuda güzellikler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu değerli eşyalarınıza ve paranıza dikkat etmelisiniz. Pazar ise kardeşleriniz, eğitimleriniz gündeminize oturabilir. 

Hakkında Matmazeltr Editör

İlginizi çekebilir

PARKTAN_KAÇAN_ASLAN_BİR_KİŞİYİ_ÖLDÜRDÜ

PARKTAN KAÇAN ASLAN BİR KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ

Kenya’da milli parktan kaçan bir aslanın yerleşim yeri yakınlarında bir kişiyi öldürdüğü bildirildi. The Daily …

Leave a Reply

Watch Dragon ball super