Ana sayfa / Astroloji / Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım – 1 Aralık 2019

Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım – 1 Aralık 2019

Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım – 1 Aralık 2019

Koç Burcu Haftalık Yorumu

25 Kasım-1 Aralık haftasına başladığınızda maddi konularınızayoğunlaşabilirsiniz. Borçlarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Salı günü VenüsOğlak burcuna geçiyor. Kariyer hayatınızda parlayabilirsiniz. 20 Aralık’a kadarhem maddi gelirinizi hem de mevkinizi arttıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz.Yine Salı günü saat 18:05’te 4 derece Yay burcunda yeniay meydana geliyor. Yüzünüzügüldürecek gelişmelere hazır olun. Dilek tutmayı unutmayın gerçek olabilir. Yenibir eğitime başlamak isteyebilirsiniz. Hayatınızda yeni sayfalar açmak içinharekete geçmelisiniz. Karamsarlığı bir kenara bırakmalısınız. 27 Kasım Çarşamba Neptün retro hareketini sona erdirip, düz hareketine başlıyor. Olaylaraduygusal değil daha gerçekçi bakacağınız bir dönem başlıyor. Hafta sonu geleceğiniz,kariyeriniz ile ilgili hamleler yapabilirsiniz. Pazar ise sosyal ve şansı açıkbir Koç burcu var.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

25 Kasım-1 Aralık haftasına başladığınızda romantik bir ilişki hayatı sizleri bekliyor olacak. 26 Kasım Salı Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Aralık’a kadar yurt dışı bağlantılı işleriniz, akademik konularınız ile ilgili şanslı bir döneme giriyorsunuz. Yine Salı günü saat 18:05’te 4 derece Yay burcunda yeniay meydana geliyor. Maddi anlamda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu ekonomik bir yapılanma olabilir. Borçlarınızla ilgili harekete geçebilirsiniz. Krediye ihtiyacınız varsa bu yeniayda başvurabilirsiniz. Miras kaldığına dair haberler alabilirsiniz. 27 Kasım Çarşamba Neptün retrosu sona eriyor. Hayata ve insanlara hak ettiği kadar değer vermeyi öğrenmiş olarak hayatınıza devam ediyor olacaksınız. Hafta sonu olumlu gelişmeler sizleri bekliyor. Seyahatler için plan yapabilirsiniz. Akademik hayatınızda başarı elde edebilirsiniz. Pazar günü geleceğe olan kaygınız, endişeleriniz enerjinizi azaltabilir.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu

25 Kasım-1 Aralık haftasına başladığınızda çalışma hayatınızda beklentinizin üstünde gelişmeler yaşayabilirsiniz. 26 Kasım Salı günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Aralık’a kadar maddi durumunuz güçleniyor. Borçlarınızı sıfırlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Yine Salı günü saat 18:05’te 4 derece Yay burcunda yeniay meydana geliyor. Yalnız olanlar varsa yeni bir ilişkinin ilk adımları bu yeniayda atılabilir. Evliliğinde sorun olanlar, her şeyi unutup temiz bir sayfa açabilirler. Ortaklıkla yürütülen işinizde şansınız bu yeniayla açılacaktır. 27 Kasım Çarşamba günü Neptün retrosu sona eriyor. Kariyerinizde mantıklı kararlar alıp önünüzü görme vakti başlıyor. Hafta sonu harcama yapmaya yatkın olabilirsiniz. Çok açılmamaya dikkat edin. Pazar günü ise şansınız açık olsa da yolculuk ederken riskli hareketlerden sakının. Agresif hareketler yapmayın.

Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım – 1 Aralık 2019

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

25 Kasım-1 Aralık haftasına başladığınızda gözlerinizin içi gülüyor olacak. Aşk hayatınızda romantizm hakim olacak. Şansınız da her konuda çok açık. 26 Kasım Salı Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Aralık’a kadar evlilik ve ilişki konularınızda yüzünüzü güldürecek gelişmeler olabilir. Evlilik tekliflerine hazırlıklı olun. Evliliğinde sorun olanlar tam bitti derken tekrardan büyük bir aşkla devam edebilirler. Ortak iş açmış olanlar varsa büyük maddi getirisi olan işlere imza atabilirler. Yine Salı günü saat 18:05’te 4 derece Yay burcunda yeniay meydana geliyor. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili yeni bir gelişme yaşanabilir. Yeni bir tedavi veya ilaç sizi daha iyi hissettirebilir. 27 Kasım Çarşamba Neptün retrosu sona eriyor. Hayal kurmak yerine eyleme geçme zamanı başlıyor. Hafta sonu partneriniz size romantik sürprizler yapabilir. Pazar günü sağlığınızı tehlikeye atacak işlerden kaçınmalısınız.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

25 Kasım-1 Aralık haftasına başladığınızda aileniz sizler için bir adım önde gelecektir. Her şeyin kariyer olmadığını fark edeceksinizdir. 26 Kasım Salı günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Aralık’a kadar ofis ortamınızda başarılarınız göz doldurabilir. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişme yaşayabilirsiniz. Yine Salı günü saat 18:05’te 4 derece Yay burcunda yeniay meydana geliyor. Bu yeniaya yeni bir aşkla başlayabilirsiniz. Aklınızda yokken sizi çok mutlu edecek biri karşınıza çıkabilir. Çocuklarınızla ilgili pozitif haberler alabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir bebek müjdesi dahi alabilir. 27 Kasım Çarşamba Neptün retrosu sona eriyor. Finansal durumunuzda daha gerçekçi olacağınız bir süreç başlıyor. Hafta sonu geldiğinde çalışma hayatınızın önem kazanacağı, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pazar günü partnerinizle aranızda romantik bir enerji olsa da zaman zaman tartışmalar da yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Yorumu

25 Kasım-1 Aralık haftasına başladığınızda eğitim hayatınızda göz doldurabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. 26 Kasım Salı Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Aralık’a kadar aşk hayatınızda ayaklarınız yerden kesilebilir. Yalnızsanız bu dönem içerisinde yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Çocuğunuzu ilgilendiren bir konu hayırlı sonuçlanabilir. Çocuğunuz olmuyorsa mutlaka bu dönem tekrardan deneyin. Güzel haberi alabilirsiniz. Yine Salı günü saat 18:05’te 4 derece Yay burcunda yeniay gerçekleşiyor. Aile içinde yeni bir döneme merhaba diyebilirsiniz. Ailenizle ilgili dileklerinizin gerçek olduğu bir yeniay geçirebilirsiniz. Oturduğunuz evde değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni bir eve taşınmak için harekete geçebilirsiniz. 27 Kasım Çarşamba Neptün retrosu sona eriyor. İlişki ve evlilik hayatınızda daha net olacağınız bir süreçte olacaksınız. Kafa karışıklıklarınız son bulacak. Hafta sonu romantik anlar sizleri bekliyor. Pazar sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu

25 Kasım-1 Aralık haftasına başladığınızda ekonomik koşullarınız sizler için önem kazanacaktır. Beklediğiniz paralar elinize geçebilir. 26 Kasım Salı günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Aralık’a kadar ailenizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Hem maddi hem manevi sevinçler yaşayabilirsiniz. Yine Salı günü saat 18:05’te 4 derece Yay burcunda yeniay gerçekleşiyor. Umutlarınızı gerçekleştirebilecek yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu alacağınız bir haber sayesinde harekete geçmeniz olacaktır. Eğitimde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. 27 Kasım Çarşamba günü Neptün retrosu sona eriyor. Sağlığınızda sorunlar varsa artık düzeliyorsunuz. Şifa buluyorsunuz. Hafta sonunu ailenizle beraber geçirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü geldiğinde şansınız açık olacaktır. Sevdiğinizle güzel anlar geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

25 Kasım-1 Aralık haftasına başladığınızda pozitif gelişmeler de sizleri bekliyor. Enerjinizin yükseldiği bu haftada hisleriniz de güçlü olacaktır. 26 Kasım Salı Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Aralık’a kadar eğitim hayatınızda parlayacağınız bir dönemde olabilirsiniz. İnsan ilişkilerine dayalı bir meslek grubundaysanız tahmininizden daha güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yine Salı günü saat 18:05’te 4 derece Yay burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay yeni bir yatırım yapmanız için size yol gösterebilir. İleriki günlerde maddi olarak yeni bir sayfa açabilirsiniz. Alacağınız iş teklifleri de maddi olarak sizi yükseltecektir. Gelirinizde artışlar olabilir. 27 Kasım Çarşamba günü Neptün retrosu sona eriyor. Aşk hayatınızda olaylara daha gerçekçi bakacaksınız. Hafta sonu sosyal, gezen, eğlenen bir Akrep burcu var. Pazar günü evinizde sizi zorlayacak işlerden kendinizi sakının.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

25 Kasım-1 Aralık haftasına başladığınızda kendinizi biraz yorgun hissetseniz de haftanın geneli sizler için güzel olacağından yaşadığınız gelişmelerle hemen enerjiniz yükselecektir. 26 Kasım Salı günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Aralık’a kadar maddi gelirinizde artış yaşayacağınız bir döneme geliyorsunuz. Yine Salı günü saat 18:05’te 4 derece Yay burcunda yeniay meydana geliyor. Dileklerinizi tutun ve başka bir şey yapmayın. Hayatınızda yeni bir sayfa açmak için daha güzel bir gün olamaz. Bu güzellikler sizi aşk hayatınızda da bulacaktır. Pozitif enerjiniz size güç verecektir. Güzelliğinizle ilgili yeni bir görünüme sahip olabilirsiniz. 27 Kasım Çarşamba günü Neptün retrosu sona eriyor. Ailevi konularda daha gerçekçi olacağınız bir süreçte olacaksınız. Hafta sonu ise maddi olarak rahata ereceğiniz bir süreçte olacaksınız. Pazar günü eğitim hayatınızda dikkatli olmalısınız. Yolculuklarınızda riskli hareketler yapmayın.

Oğlak – Kova – Balık

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

25 Kasım-1 Aralık haftasına şansınız çok açık olarak başlıyorsunuz. Haftanın başından itibaren ardı ardına yaşadığınız olumlu gelişmeler yüzünüzü güldürecektir. 26 Kasım Salı Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Aralık’a kadar yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda insanlar gözünü sizden ayıramayabilir. Partnerinize karşı daha fazla bağlanabilirsiniz. Başarılarınızın da devam edeceği bir dönemde olacaksınız. Yine Salı günü saat 18:05’te 4 derece Yay burcunda yeniay gerçekleşiyor. Tam da geçmişi silmek isterken yeniay yardıma geliyor. Bazı şeyleri bitirmek aslında yenisine başlamak için gereklidir. Bunu yaptığınızda üstünüzden bir yük kalktığını hissedebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili pozitif yönde gelişmeler yaşayabilirsiniz. 27 Kasım Çarşamba Neptün retrosu sona eriyor. Olaylara ve insanlara daha gerçekçi bakacağınız bir süreçte olacaksınız. Kimseye hak etiğinden fazla değer vermemeyi retro zamanı anlamış olabilirsiniz. Hafta sonu sizlerin dönemi olacak. Kendinizde değişimler yapabilirsiniz. Pazar maddi değeri olan eşyaları dikkat etmelisiniz.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

25 Kasım-1 Aralık haftasına başladığınızda kariyer hayatınız sizler için ön plana çıkabilir. 26 Kasım Salı Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Aralık’a kadar kronik rahatsızlığı olanlar daha sağlıklı olacakları bir sürece girebilir. Duygusal hayatınızda ise geçmiş ilişkinizden biri tekrar size geri dönmek isteyebilir. Yine Salı günü saat 18:05’te 4 derece Yay burcunda yeniay meydana geliyor. En şanslı olduğunuz dönemdeyken oluşan bu yeniayda mucizelere inanabilirsiniz. Hayaliniz ne ise daha fazlasıyla karşılaşabilirsiniz. Bulunduğunuz çevrede başarılarınızla ün kazanabilirsiniz. 27 Kasım Çarşamba günü Neptün retrosu sona eriyor. Eğer retro esnasında harcamalarınızda abartıya kaçmadıysanız bir sorunla karşılaşmazsınız. Hafta sonu enerjiniz azalmaya başlayabilir. Pazar ise şanslı olsanız da zaman zaman agresif olabilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

25 Kasım-1 Aralık haftasına başladığınızda hislerinizin çıktığını göreceksinizdir. Pozitif bir haftaya başlıyorsunuz. Tüm işleriniz hayırlı sonuçlanacaktır. 26 Kasım Salı Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 20 Aralık’a kadar şanslı olduğunuz bir dönemde olacaksınız. Çevreniz tarafından takdir görebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda gücünüzü kanıtlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yine Salı günü saat 18:05’te 4 derece Yay burcunda yeniay oluşuyor. Yeniayda yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Kariyer hayatınızda yakalayacağınız fırsatlar sizi bir adım daha yükseltecektir. Çalışmıyorsanız artık gelecekle ilgili planlarınızı ertelemek yerine eyleme dökmelisiniz. 27 Kasım Çarşamba Neptün retrosu sona eriyor. Gözünüzdeki o duygusal perde iniyor. Yerine daha gerçekçi ve hayallerine göre değil elindeki koşullara göre kendini adapte eden biri olarak hayatınıza devam ediyorsunuz. Hafta sonu şansınız açılıyor. Dostlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Pazar sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var.

Haftalık Burç Yorumu 25 Kasım – 1 Aralık 2019 ve daha fazla astroloji haberleri için takipte kalın.

Hakkında Matmazeltr Editör

İlginizi çekebilir

PARKTAN_KAÇAN_ASLAN_BİR_KİŞİYİ_ÖLDÜRDÜ

PARKTAN KAÇAN ASLAN BİR KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ

Kenya’da milli parktan kaçan bir aslanın yerleşim yeri yakınlarında bir kişiyi öldürdüğü bildirildi. The Daily …

Leave a Reply

Watch Dragon ball super