Ana sayfa / Genel / Huawei Mate10 PRO Almak için 5 Neden

Huawei Mate10 PRO Almak için 5 Neden

Huawei Mate10 PRO

Huawei Mate10 PRO almak için 10 neden! Bildiğiniz tüm teknolojileri unutturmayı misyon edinmiş olan Huawei Mate PRO10 Sizler için inceledik.

Dünyanın ilk yapay zeka işlemcisi

Yapay zeka işlemcisi sayesinde huawei, daha az güç kullanır ve daha üstün performans sunar. NPU verimliliği  50 kat ve performansı 25 kat arttıran AL işleme kapasitesi sunar.

Bulut tabanlı işletim sisteminden bağımsızdır. Bu sayede Huawei güç tüketimini azaltır, Huawei Mate10 PRO’un sahip olduğu yapay zeka, akıllı pil yöneimi uygular. Bu Sayede işinizin aksamasını engeller ve daha fazla kullanım sağlar.

Benzersiz yapay zekası sayesinde Huawei Mate10 PRO, 20 dakikalık tek bir şarj ile kullanım sağlar.

8 Çekirdekli bu yapay zekalı işlemci, dil çevirisinde hızlı ve sorunsuz bir deneyim sunar. Kirim 970 işlemcisiyle donatılmış olan Huawei pro 10 en yakın rakibinden yapay zekası sayesinde 2000 görüntüyü daha hızlı tanımlayabiliyor.

Derinlemesine anlama ve makinesel öğrenme özelliği sunar. Böylece sizin daha önceki davranışlarınızı kaydeder. Kirin 970 yapay zekası sayesinde 4 çekirdekli bir cortex-A73 kümesine göre 50 kat daha iyi enerji verimliliği ve 25 kat daha yüksek performans sağlıyor. Hareketli nesnelerde bile otomatik odaklama özelliği sayesinde, siz görüntüyü yakalayamasanız da dijital zoom anı yakalar.

Gerçek Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Huawei Mate10 PRO yapay zeka özellikli kamerası sayesinde, nesneye ve ortama göre otomatik olarak fotoğraf çekebiliyor. Leica Çift Kamera f/1.6 diyafram açıklığı ile birlikte fotoğrafçılığın temelini bilmeseniz dahi profesyonel fotoğraf çekimi gerçekleştirebilirsiniz. En özel anlarınızda yanınızda olur ve anı yakalar!

Mükemmel selfieler çekmek Huawei Mate10 PRO ile artık daha kolay! Arka plan bulanıklığı efektini kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilir, Bokeh efekti ile harika portreler çekebilirsiniz. 20MP kamerası, RGB sensörlü çift lensli Leica marka kameralarıyla yüksek kalitede fotoğraf çekmenizi sağlar. Eşsiz monochrome özelliği ile Huawei Mate10 PRO diğer rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. 2018 yılının en iyi kamerasına sahip olan Huawei Mate10 PRO, düşük ışıkta bile kristal berraklığında çekimler yapabilirsiniz.

Huawei Mate10 PRO gerçek zamanlı olarak farklı sahne ve nesne türlerini tanımlar ve otomatik renk, kontrast, parlaklık, pozlama gibi ayarları yaparak en iyi fotoğrafı çeker.

Huawei Mate10 PRO ile şimdiye kadar çektiğiniz en iyi fotoğrafı çekin!

HDR10 Teknolojisi ile Kusursuz Görüntü (High Dynamic Range)

Huawei Mate10 PRO HDR özelliği ile keskin ve canlı renkleri yakalamanızı sağlar. Böylece çektiğiniz fotoğraf karelerinin aydınlık ve karanlık noktalarını yeniden düzenleyerek doğal ve canlı görüntüler elde edebilirsiniz.

Profesyonel bir fotoğraf çekimi için ışığın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Huawei Mate10 PRO çektiği fotoğrafları görünce diğer rakiplerinden çok daha iyi bir görüntü ile karşılaşacaksınız.

Hangimiz fotoğraflardaki kötü ışıktan şikayetçi olmadık?

Huawei Mate10 PRO, Huawei Mate10 PRO almak için 5 neden

İşte tam da bu noktada Huawei Mate10 PRO rakiplerinden HDR teknolojisi ile ayrılıyor. Bu teknoloji sayesinde karanlık gölgelere, parlayan gözlere ve doğal gözükmeyen bir çok duruma “Elveda” diyebilirsiniz.

Peki Huawei Mate10 PRO bunu nasıl yapıyor?

Yapay zekalı kirin 970 işlemcisi sayesinde ister güneşli, ister karanlık ortamda sizin çekmek istediğiniz fotoğrafları kusursuz çekmenizi sağlar!

Gözünüzün bile göremeyeceği detayları, Huawei Mate10 PRO sahip olduğu HDR teknolojisi ile farkedebileceksiniz. Çift lensli kamerası, HDR teknolojisi ile benzersiz fotoğrafları çekmek, mükemmel detayları yakalamak ve anı kaçırmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz!

Uzun Ömürlü Batarya Gücü (4000mAh)

Huawei Mate10 PRO’nun sahip olduğu akıllı pil yönetimi ile, 20 dakikalık tek bir şarj ile gün boyu dünya ile iletişiminizi koparmayın!

Huawei’nin yeni süper şarj teknolojisi ile minimum enerji tüketimi ile, maksimum performansı sağlayın.

Huawei Mate10 PRO yapay zekalı işlemcisi ile pil yönetimi en verimli şekilde kullanır, gereksiz enerji tüketen uygulamaları otomatik olarak kapatır veya uykuya alır. Huawei Mate10 PRO ayrıca sizin kullanım alışkanlıklarınızı tespit ederek batarya kullanımınızı buna göre optimize eder.

22.5 wattlık şarj ile şimşek hızı ile şarj edilebilen Huawei Mate10 PRO aynı zamanda TÜV Rheinland tarafından onaylanmış 15 katmanlı güvenlik sistemine sahiptir.

TÜm bu özellikleri bünyesinde bulunduran Huawei Mate10 PRO, 2018 yılının en uzun batarya ömrüne sahip akıllı telefonlar arasında yer alıyor.

İkonik Tasarımın Yanında Toza ve Suya Dayanıklı

Huawei Mate10 PRO, eşisiz ve zarif tarasımı ile dikkat çekiyor, hem ön hem arka yüzünde yüksek dayanıklı cam gövdeye sahiptir. Sahip olduğu yüksek dayanıklı cam gövdesi sayesinde Huawei Mate10 PRO, darbelere, suya, toza kısacası tüm zorlu koşullara sağlam ve kendine özgü gövdesi ile gündelik hayatta sizi “tam güvenlikli” yapar.

Bu yüksek güvenliği size sunan Huawei Mate10 PRO’un sertleştirilmiş arka camı için 700°C kadar ısıtılmış ve yüksek teknoloji kullanılmıştır.

IP67* sertifikası, dış etkenlere karşı dayanıklılığı Avrupa komisyonu tarafından onaylanan Huawei Mate10 PRO, kullanıcılarına güvence sunuyor.

İkonik tasarıma sahip, kaliteli malzemeden oluşan kasası ve 4 farklı renk seçeneği ile günlük kombinlerinizin bir parçası olur.

Şık tasarımı ile Huawei Mate10 PRO ile ortamlarda tarzınızı yansıtın!

Standart tasarımlı telefonları bir kenara bırakın ve size sunulan kalıpların dışına çıkın!

Hakkında matmazeltr

İlginizi çekebilir

Tralleis-Antik-Kenti

Tralleis Antik Kenti

Traller’in Kenti Tralleis Tralleis Antik Kenti ismi kaynaklarda çoğunlukla Tralleis, ender olarak da Trallis şeklinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super