Ana sayfa / Güzellik / Kaş Konturu Nedir, Nasıl Yapılır?

Kaş Konturu Nedir, Nasıl Yapılır?

Kaş Konturu Nedir, Nasıl Yapılır?

Stres, genetik sebepler veya gebelikler nedeniyle kaşlarda dökülme meydana gelebilmektedir. Yanlış uygulamalar ve yanlış kaş alımları da kaşların doğal yapısını bozabilir ve zamanla dökülmelere sebebiyet verebilmektedir. İstediğiniz görüntüye ulaşabilmek için eskiden kullanılan dövme yöntemlerinin dışında günümüzde kozmetik ve tıbbi ürünler bir araya getirilerek uygulamak daha kolay ve estetik… kıl ekme, yapıştırma yöntemleri yoğunlaştırmak için tercih edeceğiniz yöntemlerden olabilmektedir. Kaş konturu kozmetik açıdan rağbet görmek ile birlikte yıllar geçtikçe geliştirilerek kaş kalemlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır.

Kaş Konturu Uygulama Yöntemleri

Microblading 3D kıl tekniği uygulaması ile sizler de kaş kontörünü gerçekleştirebilir kendi kaşınızdan ayırt edilemeyecek bir görüntüyü ortaya çıkarabilirsiniz. Ortalama yarım saat gibi kısa bir sürede ağrısız ve acısız bir şekilde yapılan bu yöntem gür ve kalın kaşlara sahip bir görünüm elde edebilmenizi sağlıyor. Üstelik kişinin yüz hatlarında bozulma meydana getirmeyen bu uygulama kaş profilinin çizilmesi ve bu izler ile uygulama yapılması ile birlikte en iyi sonuçların alındığı tekniklerden biri oluyor.

Microblading 3D kaş kontürü uygulaması acılı bir işlem olmaması nedeniyle alerjik veya farklı sağlık problemleri olmayan herkese uygulanmaktadır. Kaş bölgesinde hafif bir acıma ve yanma hissi oluşabilmektedir. Ancak uyuşturucu etkisi olan kremler sürülerek bu sayede kişinin hiçbir acı hissetmemesi sağlanır. microblading 3D kaş kontürü nasıl yapılır diyorsanız bu işlem gerçekleştirilirken oldukça kısa süren ve muhteşem sonuçların ortaya çıktığı bir yöntem olarak kullanılmaktadır.

Uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken birkaç unsur yer alıyor. Yaklaşık 1 hafta boyunca bu alanı sudan korumak dokuda oluşabilecek enfeksiyon ve boyanın kalıcılık etkisini olumsuz etkilememesi açısından önemlidir. Bunun dışında özellikle uygulama sonrasında bir hafta gibi bir süre doğrudan güneş ışınlarıyla karşı karşıya kalmamak yine sağlık açısından iyi olacaktır. Solaryum gibi sıcaklık ve aşırı nemin oluşacağı uygulamalardan da uzak almak gerekmektedir. Microblading 3D kıl uygulaması bazı kişilerde 1 seansta yapılabilen bir işlem olsa da bir ay sonra yeniden bu uygulamayı kontrol ettirmek gerekmektedir. Uygulamayı gerçekleştirecek olan kliniklerin sayısı her geçen gün artmakta. Üstelik microblading 3D kıl tekniği uygulaması bugün oldukça uygun fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir.

Hakkında matmazel

İlginizi çekebilir

Güzellik Uğruna Eziyet Çekenler

Güzel bir görünüm başta kadınlar için önemlidir. Ancak güzellik için eziyet çekenler yalnızca kadınlar değildir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super