Ana sayfa / Genel / Kedi Evi Deyip Geçmeyin

Kedi Evi Deyip Geçmeyin

Ukranyalı Kateryna isimli bir kullanıcı kocası Denis ile birlikte kediler için ilginç bir girişim başlattı. Meow Felt Dükkanı adını verdikleri markalarıyla kedilere yünden minik Kedi evi yapıyorlar üstelik bu ürünleri kendi özel isteğiniz üzerine sipariş verebiliyorsunuz.

Çiftin hikayesi birkaç yıl önce kendi kedileri Tara’yı sahiplenmekle başlıyor. Kedileri için evde özel bir köşe yapmak isteyen çift yün keçeden ilginç ev tasarladı. Şekil olarak normal kedi yataklarından çok farklı olan bu tasarımlar o kadar beğenildi ki çift bunu markaya çevirdi.

Her bir yatakta yeteneklerini daha da geliştiren çift yatakları yaparken tasarımın fonksiyonundan, ürün kalitesine kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor.

Kedi Evi Yapımı

Evimizde bulunan ve kullanmadığımız birçok eşya ile de kedi evi yapmayı başarabiliriz. Sizlere bu yazımızda kısa yoldan ve etkili bir şekilde nasıl kedi evi yapabileceğinize dair bilgiler paylaşmak istiyoruz. Böylece sokaktaki dostlarımız için kış aylarını daha rahat geçirmelerini sağlabilirsiniz. Peki, hızlı bir şekilde hem korunaklı hem de dayanıklı kedi evini yapmamız için neler gereklidir. Şimdi gelin kedi evi yapımına başlayalım.

İlk olarak kolinin köşelerini zımba yardımı ile güçlendiriyoruz. Bu işlemi yaptıktan sonra koliyi zemin üzerine yatay ya da dikey olarak koyuyor ve sahip olduğumuz kesici alet ile kutunun tam ortasında kedinin giriş yapabilmesi için bir kapı açıyoruz.

Bu işlemi yaptıktan sonra eski t-shirtler veya kullanılmayan çarşaf ya da bez parçalarını kolinin üzerine sarıp sarmalıyoruz. Eğer yakalı bir tshirt kullanıyorsanız bu kısmının açtığımız kapının oraya gelmesine dikkat edebilirsiniz. Koli içerisine koyacağımız yastık ya da minderi kutunun sağ ya da sol köşelerinden bir tanesini tercih ederek yerleştiriyoruz. Dilerseniz zımba ile tutturma ya da yapıştırarak sabit bir hale getirmeyi de seçebilirsiniz. Kutu içerisinde olmasına rağmen olası yağış ve hava koşullarını göze alarak dilerseniz bir poşete geçirip bu şekilde koyabilmeyi de düşünebilirsiniz.

Tabi Ukraynalı çiftin yaptığı gibi olmaz ama bütçeniz yok kedicikleriniz kendi ev yapımı yuvalarında rahat eder.

Kedi evi deyip geçmeyin dedik bakalım tasarımlar nasıl:

kedi evi

Hakkında Matmazeltr Editör

İlginizi çekebilir

Wilfried_Bony_Türkiyeden_O_Takımla_Anlaştı

Wilfried Bony Türkiye’den “O” Takımla Anlaştı

Transferde adı bir çok sezon Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor ile anılan Fildişi Sahilli golcü …

Leave a Reply

Watch Dragon ball super