Ana sayfa / Magazin / Magazin Gündemine Ebru Şahin ve Tolga Sarıtaş Yakınlaşması Bomba Gibi Düştü!

Magazin Gündemine Ebru Şahin ve Tolga Sarıtaş Yakınlaşması Bomba Gibi Düştü!

Magazin Gündemine Ebru Şahin ve Tolga Sarıtaş Yakınlaşması Bomba Gibi Düştü!

Magazin muhabirlerinin yakından takip ettikleri isimlerden olan “Söz” dizisinin başarılı oyuncusu Tolga Sarıtaş bu sezon “İstanbullu Gelin” kadrosuna dahil olan Ebru Şahin ile birlikte mi şu günlerde büyük merak konusu oldu. İstanbullu Gelin dizisinde Burcu karakterine can veren Ebru Şahin, Söz dizisinin baş rol oyuncularından Yavuz karakterini canlandıran Tolga Sarıtaş ile Emirgan’da bir mekanda sabaha kadar eğlendi. Bu birlikteliği görenler ikili hakkında araştırma yapmaya başladı ve ikilinin beraber olup olmadıkları magazin gündeminde büyük bir merak uyandırdı. İkiliden birliktelikleri hakkında bir yorum ya da açıklama gelmezken vatandaşlar da bu görüntünün ardından ikili hakkında bilgi toplamaya başladı.

1994 yılında İstanbul’da doğan Ebru Şahin bugüne dek yaptığı işler ve eğitimi ile yaşantısını devam ettirirken 2016 yılında ilk oyunculuk deneyimini “Kan parası” filmi ile yaşadı. Daha sonra “babam” filmi ve “Savaşçı” dizisinde yer alan güzel oyuncu son olarak Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaşmış olduğu İstanbullu Gelin dizisinde rol almaya başladı. Boranlar Konağı’nın en naif çocuğu olan Osman’ın sevgilisi olarak bu dizide rol almaya başlayan Ebru Şahin son olarak da Tolga Sarıtaş ile yakınlığı ile magazin gündeminin konusu haline geldi.

Birliktelik Doğru mu?

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu yakınlaşmanın gerçek bir birliktelik olup olmadığı büyük bir merak konusu olurken bugün Tolga Sarıtaş ilgili bilinmeyenler de haberin detaylarında yer alıyor. Tolga Sarıtaş 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi ve aslen Sivaslı olan oyuncu Lise eğitimini Halil Akkanat Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimini ise Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü okuyarak devam ettirdi. Tolga Sarıtaş ve Ebru Şahin gece yarısı objektiflere takıldı ve yakışıklı oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Ebru Şahin Emirgan’da bir mekandan sabaha karşı ayrıldı. İkiliden beraber oldukları ile ilgili herhangi bir bilgi gelmezken magazin muhabirleri ikilinin sabaha yakın saatlerde yakınlaştığını ve aralarındakinin bir birliktelik olduğunu dile getirdi. Oyunculuğu ile gündemde olan Tolga Sarıtaş genç yaşlarından itibaren oyunculuk anlamında kendini geliştirdi. Böylece kısa bir süre içerisinde profesyonel oyunculuk kariyerine başladı. Özel hayatıyla ekranlarda olmayı tercih etmeyen oyuncu “Güneşin Kızları” adlı dizide başrol oyuncusu olarak rol aldı ve dikkatleri çekmeyi başardı.

Hakkında matmazel

İlginizi çekebilir

sophie_turner_evlendi

Game Of Thrones’un Yıldızı Evlendi- Foto Galeri

Game Of Thrones‘un Yıldızı Sophie Turner ve uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Joe Jonas gösterişli …

Leave a Reply

Watch Dragon ball super