Ana sayfa / Magazin / Özcan Deniz Baba Oldu!

Özcan Deniz Baba Oldu!

Özcan Deniz Baba Oldu!

Magazin gündeminin yakından takip ettiği Özcan Deniz Feyza Aktan birlikteliği kısa bir süre önce evlilik ile taçlandırılmıştı. Nikah sade bir şekilde yapılırken Feyza Aktan’ın hamileliği nikaha damgasını vuran en özel görüntüydü.

Birlikteliklerini evli olarak sürdürmeye devam eden çift yakında kucaklarına bebeklerini alacakları için oldukça heyecanlıydı ve bunun için gün sayıyordu. Beklenen gün geldi ve ünlü şarkıcı Özcan Deniz baba olduğunu sosyal medya üzerinden tüm sevenlerine duyuru. Bebeğinin parmağını tutarken çekmiş olduğu duygusal bir kare ile mutluluğunu paylaşan sanatçıya kısa bir süre önce evlendiği Feyza Aktan babalık hissini tattı.

Merak edilen evliliği ve sade yaşantısıyla dikkatlerden kaçmayan Özcan Deniz sevgilisi ile kısa bir süre önce Dünya evine girdi ve baba olduğuna dair haberleri sosyal medya hesabından duyurdu. 45 yaşında olan ünlü sanatçı Mart ayında gerçekleşen nikahta yedi buçuk aylık hamile olan sevgilisi ile mutlu bir birliktelik yaşamayı sürdürürken pazar akşamı eşinin doğum yaptığını çekilmiş birkaç kare ile duygusal not düşerek paylaştı. Özcan Deniz notunda şu sözleri paylaştı. “geldi mucizem tarifi zor duygular içerisindeyim.”

Feyza Aktan Kimdir?

Şu günlerde Özcan Deniz’in babalık heyecanını yaşadığı tüm muhabirlerin ve yakınlarının takip ettiği bir konu olurken Özcan Deniz’i evliliğe ikna eden Feyza Aktan kimdir? bütün magazin muhabirleri tarafından araştırılmaktadır. Özcan Deniz’le evliliği ve bir erkek çocuk dünyaya getirmesi ile daha da merak edilen Feyza Aktan kimdir sizler için araştırdık.

1993 yılında dünyaya gelen Feyza Aktan aslen Antalyalıdır ancak İstanbul’da doğmuştur. Aktan beyaz gelinlik yerine siyah bir elbise tercih ettiği sade nikahında lüks bir villada yapılan bir toplantıyla dünya evine girmişti. Nikah şahitleri ve aile dostları nikahında eşlik etmişti. Özcan Deniz ve Feyza Aktan Haziran ayında düğün yapacaklarını duyurmuştu. Sosyal medyayı aktif olarak kullanmayan Feyza Aktan kimdir ve ne işle meşguldür? Birçok kişinin merak konusu oluyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanmıyor ve çift beraberliklerini önceki hayatları ile ilgili çok fazla bilgi paylaşmıyor. Bu nedenle Feyza Aktan hakkında magazincilerin ortaya çıkardığı çok fazla bilgi yer almıyor.

 

Hakkında matmazel

İlginizi çekebilir

Fatma_Girikten_Yeni_Proje_Açıklaması

Fatma Girik’ten Yeni Proje Açıklaması

Ünlü oyuncu Fatma Girik, Ankara ve İstanbul’da gördüğü 2 aylık tedavisinin ardından Bodrum sokaklarında objektiflere …

Leave a Reply

Watch Dragon ball super