Ana sayfa / Genel / Scooby-Doo hayranlarına müjdeli haber geldi!

Scooby-Doo hayranlarına müjdeli haber geldi!

Scooby-Doo hayranlarına müjdeli haber geldi!

EW , Warner Bros. Home Entertainment’ın, Gizem Çetesine (Scooby-Doo) katılmadan önce Daphne ve Velma’nın hayatlarını anlatan bir film yapılacağı doğrulandı. Film, Daphne Velma’nın okuluna geçmek zorunda kaldıktan  sonra genç ikilinin hikayesini anlatıyor. Daphne ve Velma, okuldaki en parlak öğrencilerin bazılarının kaybolmasına neden olan şeyi araştırmak için tüm araçların ve teknolojinin sınırlarını zorlayarak, bu esrarengiz olayı çözmeye çalışıyorlar.

Filmde Sarah Jeffrey ( Descendents: Kötü Dünya, The X-Files ), Daphne Blake ve Sarah Gilman ( Jessie, Last Man Standing ) olarak Velma Dinkley rolünde. Film Ashley Tisdale (Lise Müzikal) ve Jennifer Tisdale’in Blondie Girl Productions tarafından üretildi.

Tisdales yaptığı açıklamada, “Blondie Girl, kadın bakış açısıyla hikayeler anlatmaya kararlıdır ve Daphne ve Velma’ya kendi hikayelerini anlatmak zaten yeterlidir daha fazla heyecan veremeyiz.” dedi. “Hepimizin bildiği ve sevdiği akıllı, karizmatik, korkusuz kadınlara yeni bir nesil sunmak için Warner Home Entertainment ve Blue Ribbon Content ile çalışıyor olmak çok heyecan verici” dedi.

“Daphne ve Velma iki ikonik ve güçlü kadın karakterdir ve bu son serüvenleri seyirciler için hem ilham verici hem de eğlenceli olacak” diyen Blue Ribbon İçerik ve Genel Müdür Yardımcısı Warner Bros’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Peter Girardi Animasyon.

Yeni canlı aksiyon filmi 22 Mayıs 2018’de dijital, Blu-ray ve DVD’de yayınlanacak.

Scooby-Doo Türkiye’de 21 Eylül 2018 Tarihinde yayınlanacak.

scooby-doo

Hakkında matmazeltr

İlginizi çekebilir

Tralleis-Antik-Kenti

Tralleis Antik Kenti

Traller’in Kenti Tralleis Tralleis Antik Kenti ismi kaynaklarda çoğunlukla Tralleis, ender olarak da Trallis şeklinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super